Muzyka nad Motławą

Bractwo Morza z dumą prezentuje nowe przedsięwzięcie: w trakcie Nocy Muzeów zagra w kazamatach Twierdzy Wisłoujście zaprzyjaźniony zespół Zakaz Wyprzedzania z Łodzi!

Zaczynali na początku lat 90tych od festiwalu Yapa i piosenki studencko- piwno- turystycznej. Fascynacja rytmami reggae i stylistyką rocka i folku stała się powodem do muzycznej ewolucji zespołu i w ostatecznym rezultacie dała rozkołysany, wpadający w ucho akustyczny pop – folk.
Zespół jest laureatem wielu festiwali a po chwilowej przerwie w działalności powrócił na scenę w tym roku na koncercie gwiazd Yapa 2018, gdzie zaprezentował materiał z „przełomu wieków” w nowych aranżacjach i z charakterystyczną dla zespołu mieszanką styli muzycznych.
W tej chwili zespół pracuje nad nową płytą, na której znajdzie się przekrój długiej działalności muzycznej jak i nowe utwory.
Zespół zagra dzięki Polsail.org oraz Twierdza Wisłoujście, Oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska.
Wstęp na Twierdzę w trakcie Nocy Muzeów 1zł.
Dojazd autobusem 106, samochodem lub… żaglowcem Baltic Star z Nowego Portu, podstawionym na czas imprezy jako prom (10zł dorośli, 5zł dzieci, powrót z paragonem gratis).

 

Dodaj komentarz