Zlot „Kurs na Twierdzę”

II Pomorskie spotkanie podróżników i żeglarzy.
13-15 września 2019
Twierdza Wisłoujscie

Impreza organizowana przez żeglarzy ale nie tylko dla żeglarzy. Zapraszamy wszystkich, którym bycie „w drodze” jest bliskie. Nie ważne czy pieszo, na zabytkowych jednośladach, kamperami czy na jednostkach pływających – wspólnym mianownikiem jest podróż.

Dla uczestników przybywających jednostkami pływającymi mamy miejsca postojowe (około 10), dla przybywających z daleka znajdzie się nocleg (konieczny śpiwór i mata). Możesz też wieczorem pojechać do domu jeśli mieszkasz nieopodal. Mamy również 20 miejsc kamperowych i kilkanaście na namioty. Cała impreza w częściach wieczornych jest zamknięta i dostępna tylko dla osób posiadających bilety. 

W piątkowy wieczór utrzymamy się w kręgu muzyki  studencko – turystyczno – barowo – krainołagodnościowej. Zagrają absolutne legendy tego specyficznego gatunku czyli Zakaz Wyprzedzania i Słodki Całus od Buby. Koncert i biesiada odbędą się w kazamatach Twierdzy Wisłoujscie.

W sobotę w dzień będzie czas na poznanie się między uczestnikami zlotu, wymianę doświadczeń a może nawet jakąś rywalizację na wodzie, będzie też podziwianie wszelakich oldtimerów (prezentacja zabytkowych motocykli w podziemiach Twierdzy), prezentacje podróżnicze (szczegóły wkrótce) a wieczorem zapraszamy na drugą żeglarską biesiadę z poczęstunkiem i koncertem na którym zagra Męski Chór Szantowy Zawiszy Czarnego. Podczas wieczornych imprez prócz znakomitej muzyki zapewniamy jadło i napitki. Uczestnikom obu wieczorów przygotujemy też pamiątkową koszulkę 
zlotową.

Koszty:
(W nawiasie podane wartości opłaty rezerwacyjnej za dwa wieczory, pozostałe 60zł płatne do 20 sierpnia 2019)
 

Termin rezerwacji koszt za dwa wieczory koszt za jeden wieczór
01.01-31.01.2019 111 zł (51) 65 zł
01.02-20.08.2019 160 zł (100) 100 zł

Opłata dla dzieci:
roczniki 2004-2014 – stawka taka jak za pierwszą ratę;
roczniki 2015-2019 bez opłaty

Po dwudziestym sierpnia nie ma możliwości zamówienia koszulki a bilet dostępny na miejscu na jeden wieczór kosztował będzie 135zł.
Łącznie do nabycia 200 biletów na każdy dzień.

A tak było w zeszłym roku :):

Pomysłodawcą imprezy jest Bractwo Morza a partnerem organizacyjnym POLsail.org
W przypadku pytań piszcie na zlot@bractwomorza.pl.

Zapisy na zlot poprzez formularz zgłoszeniowy.