Zlot „Kurs na Twierdzę”

Pomorskie spotkanie żeglarzy.
3-5 sierpnia 2018
Twierdza Wisłoujscie

Nowa impreza!

Organizowana przez żeglarzy i dla żeglarzy. Zapraszamy pieszo i na jednostkach pływających (również motorowych – nikogo nie wykluczamy! Stare czy nowe, z laminatu, drewna czy stali. Żaglowe czy motorowe – ważne, że chcesz się spotkać i spędzić czas na wspólnej zabawie. 

Dla uczestników przybywających jednostkami plywajacymi mamy miejsca postojowe (około 20), dla przybywających z daleka znajdzie się nocleg (konieczny śpiwór i mata). Możesz też wieczorem pojechać do domu jeśli mieszkasz niedaleko. Mamy też 20 miejsc kamperowych. Cała impreza w częściach wieczornych jest zamknięta i dostępna tylko dla zgłoszonych osób, podobnie atrakcje zorganizowane w sobotę. 

W piątkowy wieczór zagrają Flash Creep i Mechanicy Shanty! Koncert i biesiada odbędą się w kazamatach Twierdzy Wisłoujscie. W sobotę w dzień będzie czas na poznanie się między zalogami, wymianę doświadczeń a może nawet jakąś rywalizację na wodzie 😉 a wieczorem zapraszamy na drugą żeglarską biesiadę z poczęstunkiem i koncertem na którym zagrają Formacja i Majtki Bosmana. To będą niezapomniane chwile!

Podczas wieczornych imprez prócz znakomitej muzyki zapewniamy jadło i napitkę.

Cegiełki organizacyjne kosztować będą 60 zł/os. na jeden wybrany wieczór i 100 zł/os. jeśli chcecie uczestniczyć w całości. Ilość miejsc ograniczona do 170 osób na każdy z wieczorów.

Zapisy na zlot poprzez formularz zgłoszeniowy.

Wszelkie pytania kierujcie na zlot@bractwomorza.pl.